Tandem paragliding Beskydy adrenalinový zážitek

Nabídka letů - Akrobatické zpestření

Akrobatické zpestření letu

Máte rádi hodně adrenalinu ? Chcete zažít některé akrobatické prvky, které lze s paraglidingovým padákem dělat ? Chcete zažít větší adrenalin než u seskoku padákem z letadla ? Pak žádejte Akrobatické zpestření ! Pokud byste na to náhodou zapomněli, nebojte se, my Vám ho stejně nabídneme :)

Akrobatické zpestření Akrobatické zpestření


Prováděné akrobatické prvky

  • Z celé škály akrobatických prvků nabízíme pouze ty zcela bezpečné:
  • Spirála je jednoduchý akrobatický prvek, při kterém budeme dělat rychlé zatáčky o 360 stupňů a zároveň prudce klesat o 5-10 m/s. Vzniká u toho velká odstředivá síla podobně, jako na řetízkovém kolotoči.
  • Houpačka, neboli wingovery je prvek, při kterém tandempilot rozkýve padák ze strany na stranu, takže v určitých chvílích nebude nad námi jako obvykle, ale vedle nás.
  • Oba tyto manévry jsou zcela bezpečné a neznamenají jakoukoliv deformaci nosné plochy padáku, nečekaný prudký propad, nebo podobné, již nebezpečné situace.
  • Mnozí jiní si za AKRO let účtují tučný příplatek, my Vám ho poskytneme zcela ZDARMA v rámci jakéhokoliv letu. Podmínkou je jen dostatečná výška nad zemí.

Následující krátké video vám přiblíží výše uvedené akrobatické prvky:

Aktuality

12.9.2019: Počasí na víkend:

O víkendu 14.-15.9. konečně očekáváme vhodné počasí pro lety.

V sobotu 14.9. budeme létat na Javorovém. a v neděli 15.9. očekáváme vhodné podmínky na Ondřejník - bude ještě upřesněno.
V neděli bude odpoledne foukat silný vítr, létat se nebude.

8.9.2019: Předpověď počasí:

Tento víkend opět nevyšlo počasí, bylo hodně deštivo.

Podle dlouhodobé předpovědi nás ale čeká "babí léto", tak snad se ještě najdou dny a víkendy s počasím vhodným hlavně na terény Velký Javorník a Javorový.

30.8.2019: Předpověď počasí:

V neděli 1.9. očekáváme vhodné podmínky pro let na terénu Straník.

28.8.2019:

Zítra, tj. ve čtvrtek 29.8. budeme létat na Ondřejníku.