Tandem paragliding Beskydy adrenalinový zážitek

Nabídka letů - Akrobatické zpestření

Akrobatické zpestření letu

Máte rádi hodně adrenalinu ? Chcete zažít některé akrobatické prvky, které lze s paraglidingovým padákem dělat ? Chcete zažít větší adrenalin než u seskoku padákem z letadla ? Pak žádejte Akrobatické zpestření ! Pokud byste na to náhodou zapomněli, nebojte se, my Vám ho stejně nabídneme :)

Akrobatické zpestření Akrobatické zpestření


Prováděné akrobatické prvky

  • Z celé škály akrobatických prvků nabízíme pouze ty zcela bezpečné:
  • Spirála je jednoduchý akrobatický prvek, při kterém budeme dělat rychlé zatáčky o 360 stupňů a zároveň prudce klesat o 5-10 m/s. Vzniká u toho velká odstředivá síla podobně, jako na řetízkovém kolotoči.
  • Houpačka, neboli wingovery je prvek, při kterém tandempilot rozkýve padák ze strany na stranu, takže v určitých chvílích nebude nad námi jako obvykle, ale vedle nás.
  • Oba tyto manévry jsou zcela bezpečné a neznamenají jakoukoliv deformaci nosné plochy padáku, nečekaný prudký propad, nebo podobné, již nebezpečné situace.
  • Mnozí jiní si za AKRO let účtují tučný příplatek, my Vám ho poskytneme zcela ZDARMA v rámci jakéhokoliv letu. Podmínkou je jen dostatečná výška nad zemí.

Následující krátké video vám přiblíží výše uvedené akrobatické prvky:

Aktuality

19.7.2019: Předpověď počasí:

Zítra, tj. v sobotu 20.7. očekáváme letovo na terénu Ondřejník.

V neděli už bude pršet.

13.7.2019: Předpověď počasí:

V pondělí 15.7. budeme létat na Velkém Javorníku, v úterý 16.7. pravděpodobně na Ondřejníku - bude ještě upřesněno dle nové předpovědi.

11.7.2019: Počasí na víkend:

V sobotu 13.7. očekáváme zataženo s deštěm.
V neděli 14.7. se budou v odpoledních hodinách tvořit četné přeháňky, létat se nebude.

7.7.2019: Předpověď počasí:

Hlavní tandempilot je již zdravý, bohužel počasí na další týden nevypadá moc letově, budeme sledovat předpovědi a upřesníme.