Tandem paragliding Beskydy Javorový

Jak se dostat na Javorový ?

Letový terén Javorový

Místem setkání pro let z Javorového je parkoviště u dolní stanice lanové dráhy na Javorový. Odbočka k lanovce se nachází jižně od centra Třince, v místní části Oldřichovice. Pro cestu automobilem do Oldřichovic můžete použít mapy.cz, pro cestu vlakem či autobusem jizdnirady.idnes.cz.
Při příjezdu od Frýdku-Místku se budete držet ve směru na Třinec. Při příjezdu od Českého Těšína se budete držet ve směru Žilina, Mosty u Jablunkova. Přijedete do Třince-Oldřichovic a cca po 400 metrech od začátku obce budete mít po pravé straně autobusovou zastávku. Ihned za ní odbočíte doprava.

Javorový - příjezd

Po odbočení pojedete rovně 2 km až k penzionu/restauraci "Black Cavallino". Těsně před ním odbočíte doprava dle ukazatele "Lanová dráha":

Javorovy - příjezd

Na nejbližší křižovatce typu T, u restaurace "Miarka" odbočíte vlevo:

Javorovy - příjezd

Přijedete na parkoviště u lanové dráhy:

Javorovy - místo setkáníPokud bude hlavní parkoviště plné, můžete zaparkovat na velkém parkovišti před příjezdem k restauraci Miarka.

Přesné místo setkání na satelitním snímku.

Máte-li GPS navigaci, zadejte adresu Třinec - Oldřichovice 153.

Pokud Vám tandempilot určil místo setkání nahoře na kopci, tak vyjedete lanovkou nahoru a dáte se doprava do mírného kopce podél východní sjezdovky, dokud nepřijdete ke dvěma hlavním budovám. V té levé je v prvním patře restaurace. Místo setkání je u chaty Horské služby po vaší pravé ruce v horní části severní sjezdovky.

Vytisknout tuto stránku

Aktuality

7.5.2020: Zahájení sezony:

Sezonu zahajujeme zítra, tj. 8.5. na terénu Ondřejník.

16.4.2020: Z organizačních důvodů není nyní možné objednat poukaz, obraťte se prosím na jiné provozovatele tandemových letů.

Doporučit můžeme www.tandemem.cz

S existujícím a platným poukazem je možno se na let přihlásit.