Tandem paragliding Beskydy Ondřejník

Jak se dostat na Ondřejník ?

Letový terén Ondřejník - Skalka

Místem setkání pro let z Ondřejníku je obec Kunčice pod Ondřejníkem, která se nachází 4km východně od Frenštátu pod Radhoštěm. Pro cestu automobilem do Kunčic pod Ondřejníkem můžete použít mapy.cz, pro cestu vlakem či autobusem jizdnirady.idnes.cz.
Při příjezdu od Frenštátu pod Radhoštěm přijedete do obce Kunčice pod Ondřejníkem a hned zkraje obce budete mít po levé straně restauraci "Huťařství". Hned za restaurací zahnete vlevo:

Ondřejník - příjezd od Frenštátu pod Radhoštěm


Při přijezdu od Frýdlantu nad Ostravicí projedete téměř celou obcí Kunčice pod Ondřejníkem, před restaurací Huťařství odbočíte vpravo:

Ondřejník - příjezd od Frýdlantu nad Ostravicí

Poté pojedete 900 metrů do kopce a na křižovatce u bazénu zahnete vlevo:

Ondřejník - u bazénu doleva

Přijedete k mostu přes potok. To je místo setkání:

Ondřejník - místo setkání


Přesné místo setkání na satelitním snímku.

Nejbližším vyhledatelným místem v navigaci Seznamu (mapy.cz) je rekreační zařízení H-Resort (Horizont Resort), Kunčice pod Ondřejníkem 8, které se nachází kousek nad místem setkání.

Pozn.: Neparkujte na travnatých plochách u přijezdové cesty, ani v místech označených červenou čárou, tj. na mostě a za mostem vlevo u plotu. Pokud nebude místo k zaparkování před mostem vpravo, nebo za mostem vlevo, ani dále po cestě nahoru vpravo u lesa, vraťte se na křižovatku u bazénu a jeďte doprava dolů asi 200 metrů (po stejné cestě, po které jste přijeli) a zaparkujte na nejbližší odbočce doleva - je tam informační cedule "Parkování povoleno pro BLK".

Vytisknout tuto stránku

Aktuality

7.5.2020: Zahájení sezony:

Sezonu zahajujeme zítra, tj. 8.5. na terénu Ondřejník.

16.4.2020: Z organizačních důvodů není nyní možné objednat poukaz, obraťte se prosím na jiné provozovatele tandemových letů.

Doporučit můžeme www.tandemem.cz

S existujícím a platným poukazem je možno se na let přihlásit.